Silot Apartment 4

Βασικές ανέσεις

  • 70 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Τοποθεσία

    Sanctify APOSTLE PAUL, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από το Silot Apartment 4 Néa Fókaia 70 τ.μ.

    Το κέντρο της Νέας Φώκαιας βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

    Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Το Silot Apartment 4 διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:30
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002783886

    Δωμάτια στο Silot Apartment 4 Néa Fókaia

    Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Silot Apartment 4 Néa Fókaia Δωμάτιο φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Δωμάτιο φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Ανέσεις φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Δωμάτιο φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Τουαλέτες φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Επιχειρήσεις φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Κουζίνα φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Εξωτερικό φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Φαγητό φωτογραφία Silot Apartment 4 Néa Fókaia Δωμάτιο φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 70 μ²

    Χωρητικότητα: 4 επισκέπτες

    Τύπος κρεβατιού: 1 κρεβάτι кing-size και 1 καναπές-κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Silot Apartment 4 Néa Fókaia

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά
    Προβολή κοντινών μερών

    Κοντινά μέρη

    Αεροδρόμια (1)

    Διεθνής Κρατικός Αερολιμένας Θεσσαλονίκης "Μακεδονία"
    67.1 χλμ.

    Αξιοθέατα (7)

    Byzantine Tower
    600 μ
    Saint Paul's Church
    600 μ
    12 Απόστολοι
    600 μ
    Saint Nikolas Church
    1.1 χλμ.
    Nea Fokea Beach
    1.1 χλμ.
    Lidl
    4 χλμ.
    Varkes Beach
    4.7 χλμ.

    Τα σχόλια των πελατών του Silot Apartment 4 Néa Fókaia

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Silot Apartment 4 Néa Fókaia